V knihovně se uskutečnil v pátek 22.3. 2024 druhý ročník nocování na téma Noc s Andersenem aneb výlet do Bradavic. Pro 16 dětí byl připraven program na téma Harry Potter a J. K. Rowling. Po příchodu se seznámily se školním řádem a profesory. Moudrý klobouk všechny rozřadil do kolejí, ve kterých celý večer soutěžily, plnily úkoly a sbíraly body. Jako překvapení večera na ně čekalo vystoupení kouzelníka, po kterém následovala honosná hostina ve společenské místnosti. Večer zakončily únikovou hrou. Po probuzení se společně nasnídaly a kvůli nepřízní počasí jsme byli nuceni zrušit lekci létání na koštěti, týmy tedy čekalo poznávání kouzelných předmětů pomocí hmatu. Po té byla připravena výtvarná dílna na výrobu kouzelnických hůlek a vyhlášení vítěze školního poháru. Děti na památku dostaly odměny a Denní věštec, ve kterém našly spousty fotografií z akce. Ještě jednou děkujeme všem dětem za účast!