Jak se slaví Vánoce v cizích zemích? To se mohli návštěvníci dovědět, pokud k nám zavítali do knihovny v sobotu v rámci Krušnohorského jarmarku. Čekala tu soutěžní výstava dětí mateřských, základních škol, ZUŠ a organizací z Nejdku, která byla na téma Vánoce ve světě. Školní týmy se s tímto tématem skvěle popasovaly. Veřejnost hlasovala o nejkrásnější zpracování tématu a bylo to opravdu náročné. Zúčastnilo se 14 týmů. V 16:00 se ukončilo veřejné hlasování vánoční soutěže Vánoce ve světě a hlasy byly sečteny. Pořadí dopadlo takto: 1. místo - Německo, 1. stupeň ZŠ Karlovarská, 2. místo - Island, družina ZŠ Karlovarská a 3. místo - Spojené státy americké, 2. stupeň ZŠ Karlovarská. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem děkujeme za účast a podporu! V hlasovací schránce se objevilo přes 200 hlasů. Těšíme se na již 20. ročník soutěže v příštím roce!