Ve čtvrtek 19.5. 2022 proběhla vernisáž a slavnostní vyhodnocení soutěže KOUZELNÉ KARLOVARSKO v rámci cestovatelského projektu Okno do České republiky, který vyhlásila Městská knihovna v Nejdku. Ceny předávaly starostka města Ludmila Vocelková a vedoucí Odboru kultury Ing. Dita Míková. Doprovodný program připravila paní učitelka Jana Uhlíková se svým pěveckým sborem dětí SamoHlásek. Krásné výtvarné práce si můžete prohlédnout v naší Galerii @ do konce měsíce června. Děkujeme všem pedagogům, že se trpělivě zapojují do našich projektů a všem šikovným výtvarníkům, z jejichž děl vznikají po několik let úžasné výstavy.